رویه‌های بازگرداندن کالا

آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از الویت‏‌های آی مکس بوده است و آی مکس در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که درچنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است.

لطفاً توجه داشته باشید:
– در صورت خرید اعتباری (استفاده از کد تخفیف یا ووچر) پس از نهایی شدن سبد، از نظر قانونی امکان اعمال تغییر در سبد خرید، و تغییر مبلغ فاکتور به دلایل انصراف از خرید، حذف یا تغییر کالا یا تعداد کالا وجود ندارد و اگر مشتری درخواست هرگونه تغییری را داشته باشد، ووچر یا کد تخفیف باطل خواهد شد و امکان برگرداندن مبلغ آن وجود ندارد.

 

شرایط بازگرداندن محصول

 
قبل از ارسال محصول

_ چنانچه خریداران  محترم پس از انجام ثبت سفارش و واریز مبلغ به هردلیلی مایل به تعویض محصول خریداری شده با یک محصول دیگر باشند با کارشناسان تماس گرفته تا در اسرع وقت نسبت به تعویض محصول خریداری شده اقدام نمایند.

_ چنانچه قصد بازگشت وجه محصول خریداری شده را داشته باشید در نظر داشته باشید واریز مبلغ فقط به شماره حساب یا کارت کاربر خریداری شده واریز میگردد در غیر این صورت مبلغ مورد نظر تا تحویل شماره حساب یا کارت کاربر خریدار در حساب شرکت میماند.( بازگشت وجه طی ۴ الی ۷ روز کاری صورت میگیرد لذا در هنگام خرید دقت لازم را داشته باشید)

پس از دریافت محصول

_ در نظر داشته باشید که همه ی محصولات سایت ای مکس دارای گارانتی شرکتی و پلمپ شرکت گاراننتی کننده میباشد لذا پس از دریافت محصول چنانچه مغایرتی در محصول و فاکتور ثبت شده وجود داشته باشد هرچه سریعتر با کارشناسان ای مکس تماس حاصل فرمایید تا اقدامات لازم برای برگرداندن محصول مورد نظر صورت پذیرد.

پس از دریافت محصول مورد نظر چنانچه قصد بازگشت محصول را داشته باشید:

  1. محصول مورد نظر طی ۲۴ ساعت بعد از تحویل پست قابل بازگشت میباشد
  2. پلمپ شرکت گارانتی کننده نباید مخدوش شده باشد
  3. محصولات تلفن همراه به هیچ عنوان نباید در سامانه همتا فعال سازی بشوند.

 

****چنانچه قیمت محصول در بازار به علت نوسانات قیمت افت نا متعارف داشته باشد بازگشت محصول مورد نظر با توجه به قیمت بازار محاسبه می گردد.****

 

 

هزینه ارسال پستی برای بازگرداندن کالا برای شرکت

_ چنانچه اشتباه از طرف شرکت ارسال کننده باشد هزینه ارسال بر عهده ای مکس می باشد.

_ چنانچه اشتباه از طرف کاربر خریدار باشد هزینه ارسال بر عهده خریدار می باشد.

اکیداً توصیه می‌شود سلامت فیزیکی و ظاهری کالاهای دریافتی درحضور همکاران تحویل سفارش چک شود و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل گرفتن آن خودداری کند. بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط مشتری به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود.

_ تمامی دستگاه های آی مکس دارای پلمپ شرکتی و همچنین دارای گارانتی معتبر میباشد چنانچه پس از دریافت محصولی مشکلاتی از قبیل شکستگی محصول یا له شدن جعبه محصول را مشاهده کردید با پست شهر مورد نظر خود تماس حاصل فرمایید.

_ سایت آی مکس هیچ گونه مسعولیتی در قبال خدمات پس از فروش محصول مورد نظر ندارد و لذا با شرکت گارانتی کننده محصول تماس حاصل فرمایید.

با تشکر از حسن نیت شما کاربران گرامی

کالاهایی که دیده اید

گوشی موبایل اپل مدل iPhone 12 Pro Max A2412 دو سیم‌ کارت ظرفیت 256 گیگابایت
گوشی موبایل اپل مدل iPhone SE 2020 A2275 ظرفیت 64 گیگابایت